КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 3 травня, в суді у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича був допитаний учасник "антимайдану" з Криму Андрій Никифоров.

Никифоров не відповів на запитання прокурора, у складі якої країни знаходиться Крим і чи підтримує свідок окупацію півострова Росією. На питання, чому взимку 2014 року він приїхав до Києва, знаючи, що там противникам Майдану може загрожувати небезпека, Никифоров заявив: "Ми поїхали підтримати нашого президента".

Никифоров стверджував, що під час акцій протесту в столиці взимку 2014 року в нього були зламані два ребра і пошкоджена легеня.

Адвокат Януковича Віталій Сердюк попросив свідка розповісти, які саме травми він отримав у результаті наїзду автомобіля.

У свою чергу прокурор Руслан Кравченко зазначив, що Сердюк відповідає за свідка, адже той у своєму виступі не говорив про наїзд. Головуючий у справі суддя Владислав Дев'ятко погодився, що це пряме запитання.

— Ні про який наїзд автомобілем свідок не говорив, — зауважив суддя.

Раніше QHA повідомляло, що жителька Криму розповіла про розстріли на Майдані та діяльності антимайдану.

За її словами, вона була серед людей, які з Криму автобусами приїхали у Маріїнський парк Києва протестувати проти Майдану. Свідок повідомила, що люди на Майдані були озброєні кийками, "булавами з цвяхами", камінням, петардами, фейєрвеком і навіть вогнепальною зброєю і 18 лютого побили антимайданівців.

QHA