КИЇВ (QHA) -

Національне антикорупційне бюро України від 29 березня провело обшуки в Національному банку в рамках розслідування фактів зловживання службовим становищем керівництвом НБУ в період 2015-2016 років. Про це повідомляє прес-служба НАБУ на сторінці в Фейсбук.

— У відповідь на численні запити ЗМІ повідомляємо: станом на 16 годину 29 березня детективи НАБУ спільно з Департаментом захисту економіки Нацполіції проводять слідчі дії в Національному банку України, під час яких здійснюється виїмка документів.

В антикорупційному відомстві підкреслили, що документи працівниками НБУ надаються слідчим добровільно.

Слідчі дії НАБУ проводяться в рамках розслідування кримінальної виробництва за фактами зловживання посадовими особами НБУ своїм службовим становищем за попередньою змовою в порушення Закону «Про банки і банківську діяльність» в інтересах третіх осіб у 2015-2016 роках, що призвело до тяжких наслідків для держави.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 10 березня Національне антикорупційне бюро України провело обшуки в офісах Державної фіскальної служби. Були перевірені управління відразу в трьох областях — Харківській, Дніпропетровській і Полтавській.

ФОТО: інтернет

QHA