КИЇВ (QHA) -

Співробітники Національного антикорупційного бюро (НАБУ) проводять обшуки в одеському морському торговому порту «Южний». Про це повідомили у прес-службі НАБУ на сторінці у Twitter.

— Детективи НАБУ наразі проводять слідчі дії (обшуки) в Одеській області, у тому числі в ДП «МТП «Южний», — йдеться у повідомленні.

У прес-службі порту на сторінці у Facebook відзначили, що співробітники НАБУ вилучили документи компанії щодо тендерів за 2017 — 2018 рр. за участі низки підприємств.

— Сьогодні слідчі Національного антикорупційного бюро України провели вилучення документів ДП ​​«МТП «Южний», які стосуються тендерів підприємства за участю низки компаній у період з 2017 — 2018 рр. ДП оперативно надало всю необхідну інформацію представникам НАБУ і продовжує співпрацю з детективами.

Окрім цього, у прес-службі порту додали, що робота триває у штатному режимі.

QHA повідомляло, що НАБУ спільно з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури провели санкціоновані обшуки в приміщенні Шевченківського районного суду Києва, а також за місцем проживання одного з суддів. Під час обшуків детективи НАБУ вилучили речі і документи, які мають статус тимчасово вилученого майна.

QHA