КИЇВ (QHA) -

Начальника штабу — першого заступника командувача Військово-морських сил (ВМС) України Романа Гладкого відсторонили від посади. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

— Згідно з поданням, яке надійшло до міністра оборони України, було ухвалено рішення про звільнення від займаної посади начальника штабу — першого заступника командувача ВМС ЗС України капітана першого рангу Романа Гладкого, — йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що Гладкого відсторонили через неналежне виконання службових обов'язків.

QHA повідомляло, що офіцери ВМС ЗСУ, які залишили Крим у 2014 році, звернулися до Петра Порошенка з проханням вирішити питання забезпечення їх житлом. Вони попросили Порошенко надати їхнім сім'ям житло замість втраченого на окупованому півострові. Звернення до голови держави підписало 35 осіб.

Нагадаємо, у червні 2017 року командувач Військово-морськими силами ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко, голова правління обслуговуючого кооперативу «Захисник України» Віктор Олійник і президент Міжнародного благодійного фонду «Діамант Україна» Дерек Поттомсон підписали меморандум про партнерство і співробітництво з розвитку комплексної забудови житла для військовослужбовців ВМС ЗСУ та членів їхніх сімей, які прибули з тимчасово окупованої АР Крим, учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих військовослужбовців.

QHA