КИЇВ (QHA) -

Народний депутат України Мустафа Найєм заявив про намір брати участь у конкурсі на посаду голови Національної поліції України. Про це він розповів в інтерв'ю журналістам, коментуючи успішність реформи, що проводиться в Міністерстві внутрішніх справ в Україні.

— Людина, яка піде на цю посаду, відправиться на маленьку Голгофу. Дуже великі виклики, дуже відповідальна посада. Чи є у мене таке бажання? Так, є. Я буду брати участь у конкурсі, — заявив нардеп.

Важливо уточнити, що депутат брав активну участь у реформі МВС, зокрема, у липні 2015 року було куратором створення патрульної поліції в Закарпатті від колегії МВС.

Нагадаємо, народний депутат Мустафа Найєм у 1998 рік закінчив факультет Авіаційних і космічних систем КПІ, потім працював актором у театрі «Чорний квадрат». З вересня 2004 працював політичним журналістом — у агентстві «Контекст-Медіа», у «Коммерсант Україна» і «Українській правді». Пізніше працював на політичних шоу Савіка Шустера, а також на інтернет-каналі «Громадське телебачення». Після Революції Гідності вирішив відправитися в політику, пройти до парламента за виборами, скориставшись запрошенням «Блоку Петра Порошенка». У липні 2016 року залишив БПП і вступив до партії «Демократичний альянс».

ФОТО: інтернет

QHA