КИЇВ (QHA) -

Народний депутат Мустафа Найєм звинуватив владу Азербайджану в тому, що відпустивши чеченця, який підозрюється у побитті нардепа, вони мстять Україні за "невиданих їм опозиціонерів".

Про це Найєм повідомив на своїй сторінці у Facebook. Нардеп висловив здивування тим, що азербайджанська сторона відпустила четвертого підозрюваного.

Політик також назвав дії Азербайджану "прорадянським синдромом".

— Тим часом, якщо вірити журналістам, азербайджанська влада відпустила четвертого підозрюваного, тому що українська сторона не надала повний пакет екстрадиційних документів і текст підозри. У Генпрокуратурі запевняють, що це не так, і абсолютно всі (!) необхідні документи були відіслані в Баку своєчасно. Більше того, українська сторона має ще 40 днів для додаткового інформування про деталі справи.

У будь-якому випадку, залишається питання, чому азербайджанський суд відпустив підозрюваного, враховуючи висунуті йому звинувачення. Мабуть, даються взнаки особливості прорадянського синдрому і дрібна помста за невиданих Україною опозиціонерів, — написав він.

Найєм також повідомив, що йому не страшні погрози і вмовляння, які протягом п'яти останніх днів надходили на його офіційну електронну пошту від імені різних організацій.

Він зазначив, що лякати його безглуздо.

— Усі листи і матеріали ми передаємо слідству. У той же час, з огляду на всі обставини, мої адвокати і близькі наполягли звернутися за державною охороною, яку вчора вже надала Національна поліція України. За охороною звернувся не як депутат, а як звичайний громадянин в порядку статті 129 Кримінального кодексу, — зазначив він.

Відзначимо, вчора азербайджанський суд випустив з-під варти четвертого підозрюваного у побитті народного депутата Мустафи Найєма — Магомеда-Аміна Саітова.

Раніше QHA повідомляло, що Шевченківський районний суд Києва заочно ухвалив рішення заарештувати четвертого підозрюваного у нападі на нардепа Мустафу Найєма без визначення розміру застави.

QHA