ГЕЛЬСІНКІ (QHA) -

 

Європейська Народна партія (ЄНП) прийняла резолюцію на підтримку України, в якій йдеться про невизнання анексії Криму.

Про це повідомив народний депутат України, який брав участь в засіданні ЄНП, Георгій Логвинський.

За його словами, українці повинні робити так щоб будь-який майданчик ставав трампліном для повернення контролю над українською територією.

    "Поки ми боремося за Крим, він залишається українським", - зазначив Логвинський.

Європейська народна партія — правоцентристська загальноєвропейська політична партія, заснована в 1976 році. Включає в себе християнсько-демократичні та консервативні партії країн Європи. ЄНП — одна з найбільших партій Європи, представлена ​​у всіх політичних інституціях Європейського союзу, а також в Раді Європи. Партія включає в себе 73 колективних члена, національні партії з 39 країн.

 


Нагадаємо, на Ялтинської європейської стратегії, що пройшла у вересні цього року, обговорили деокупацію Криму. У панельній дискусій взяли участь представники Меджлісу кримськотатарського народу, українські дипломати, експерти з США і Європи, посол Туреччини в Україні.

Раніше постійний представник України в ООН Володимир Єльченко заявив, що одним з нововведень чергової резолюції Генасамблеї ООН по Криму буде включення питання про політв'язнів, що містяться в Криму і Росії.

За словами дипломата, Україна прагне до якомога більш жорстких формулюваннь, що засуджують дії РФ, навіть якщо це призведе до зменшення кількості голосів "за".

 

QHA