КИЇВ (QHA) -

Франція прекрасно знає про успіхи України в проведенні реформ, заявив 23 березня на спільній з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним прес-конференції міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан, передає кореспондент QHA.

— Ми цінуємо і віддаємо належне тому масштабу реформ, які були впроваджені останнім часом. Нам чудово відомо про ті успіхи, які були досягнуті в реформуванні численних сфер життя України: банківської сфери, енергетичного сектора, системи охорони здоров'я і пенсійної системи. Ми вітаємо усю цю величезну роботу, яка була проведена.

Разом з тим, на думку Ле Дріана, зроблено ще не все необхідне, і Україна має продовжувати реформи, зокрема, у сфері боротьби з корупцією.

— Франція разом з партнерами бажає, щоб ця робота і впровадження амбітної програми реформ тривала, зокрема, щодо боротьби з корупцією та, на наш погляд, створення Антикорупційного суду було б тим елементом, який би свідчив про сьогодення довірі, яка існує між нами, — заявив глава МЗС Франції.

Як повідомляло QHA раніше, Ле Дріан заявив, що зараз міжнародна ситуація сприяє відновленню реалізації Мінських домовленостей.

QHA