КИЇВ (QHA) -

В Олега Сенцова усе не просто погано, все катастрофічно погано. Про це написала на своїй сторінці у Facebook сестра в'язня Кремля Наталя Каплан. За її словами, Сенцов запитує, чи цікавиться хтось ще його голодуванням.

Каплан отримала листа від свого брата, де він повідомляє, що кінець близький.

— Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення. Запитує, чи цікавиться хтось ще його голодуванням, йому не передають листів, ніяких! Каже, що він зараз в інформаційному вакуумі й взагалі не знає, що відбувається, — повідомила вона.

За словами Каплан, ЄСПЛ наполягає на переведенні Сенцова до цивільної лікарні, причому ближче до місця прописки, однак український режисер відмовився.

— Каже, що він просто не переживе етап, а в цивільній лікарні у Лабитнангі, куди він вже потрапляв у реанімацію, над ним знущаються ще більше, ніж у тюремній, — повідомила Каплан.

Раніше Сенцов у своєму зверненні заявив, що не збирається припиняти голодування. Політв'язень також зазначив, що якщо йому дозволять етапування до окупованого Сімферополя, то його стан здоров'я може це не дозволити.

Відзначимо, вчора, 7 серпня, Дмитро Дінзе заявив, що в Олега Сенцова анемія, а також дуже слабкий пульс. За словами адвоката, йому також стало зле через те, що у Лабитнангі стало дуже тепло, а у нього зараз погане сприйняття спеки.

QHA