СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний окупантам суд в Криму продовжив термін арешту кримськотатарському громадянському журналісту Наріману Мемедемінову до 15 серпня цього року, повідомляє громадська організація "Кримська солідарність" на своїй сторінці у Facebook.

За повідомленням правозахисників, до зали суду впустили десять слухачів. Відзначимо, що судове засідання розпочалося об 11:00 за місцевим часом.

Нагадаємо, вчора адвокат кримського татарина Едем Семедляєв повідомив, що Мемедемінова відправили на психіатричну експертизу.

Він зазначив, що для цієї категорії справ психіатрична експертиза не є обов'язковою, однак практика показує, що в усіх політичних справах щодо кримських татар окупанти проводять цю принизливу процедуру.

Відзначимо, що термін тримання Мемедемінова під арештом закінчується завтра, 16 травня.

Раніше QHA повідомляло, що у Києві учасники круглого столу «Історія розвитку ЗМІ Криму і свобода слова в окупованому Криму» закликали українські медіа і міжнародне співтовариство визнати кримських активістів, що займаються висвітленням порушень прав людини на півострові, своїми колегами.

QHA