КИЇВ (QHA) -

Україна і НАТО вироблять спільний план реформи Державної служби з надзвичайних ситуацій, що припускає її повне переоснащення. Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман домовився під час зустрічі з заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер, повідомляється на урядовому порталі.

— Технічна модернізація ДСНС дуже важлива, українські рятувальники повинні бути забезпечені всім необхідним. Тому я б хотів поглибити співпрацю з НАТО саме у цій сфері, — заявив глава уряду України.

Згідно з домовленістю, заступник помічника генерального секретаря НАТО з питань рятувальних операцій відвідає Україну в травні з метою контролю та рекомендацій з технічного переоснащення служби.

— Ми оцінюємо потреби і зробимо загальний план реформи ДСНС. Я готовий його затвердити в уряді, — пообіцяв Гройсман.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, заступник генерального секретаря НАТО Роуз Гетемюллер знаходиться з візитом в столиці України 6-7 квітня 2017 року.

У рамках візиту до Києва Гетемюллер зустрілася з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, також заплановані зустрічі з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, першим заступником міністра оборони Іваном Руснаком, лідерами Меджлісу кримськотатарського народу.

ФОТО: інтернет

QHA