БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Північноатлантичний альянс визнав достатніми аргументи українського уряду про внесення до списку санкцій російських інтернет-ресурсів у цілях національної безпеки. Про це заявили в прес-службі НАТО російському пропагандистському агентству ТАСС.

— Український уряд чітко дав зрозуміти, що це рішення — це питання безпеки, а не свободи слова. НАТО працює з Україною щодо посилення її реформ, включаючи питання демократії, верховенства закону і дотримання прав людини. Свобода преси входить в теми цього діалогу. Ми віримо в прихильність України її міжнародним зобов'язанням і діючу в Україні систему стримувань і противаг.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» відносно російських компаній. Згідно з указом, пропонується строком на один рік заблокувати активи російських сайтів «ВКонтакті», «Однокласники», «Мейл.ру» і «Яндекс» і заборонити інтернет-провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів.

ФОТО: інтернет

QHA