ВАШИНГТОН (QHA) -

Новообраний 45-й президент Сполучених Штатів Америки виступив з інаугураційною промовою перед своєю країною. Пряму трансляцію передавав канал NBC.

— Ми повертаємо владу народу. Занадто довго невелика група людей у столиці пожинала плоди своїх тріумфів, які ніяк не торкнулися простих американців.

Американські містечка розкидані, як могильні плити, гине освіта, процвітає злочинність. Все це припиниться тут і зараз. У нас буде новий принцип керівництва країною Америка на першому місці.

Ми захищатимемо свої кордони, економіку від зовнішніх компаній, які забирають наші робочі місця. Ми повернемо наш добробут, і ми повернемо наші мрії. Ми захищатимемо Америку і разом з усім світом чинитимемо опір ісламському тероризму, який повністю зітремо з лиця землі.

Якщо ви відкриєте серце для патріотизму, то там не залишиться місця для забобонів. Ми захищені та завжди будемо захищені: великою армією і Богом. США як нація прагнутиме до вирішення питань, жодних порожніх розмов від політиків. Незалежно від кольору шкіри, в нас усіх тече червона кров патріотів. Американці, ваш голос, надії і мрії визначатимуть наше спільне майбутнє.

Ми знову зробимо Америку великою!

Нехай Господь благословить вас і нехай благословить Господь Америку!

Нагадаємо, як повідомляло QHA, Дональд Трамп, який став 45-м президентом США, у промові перед своїми прихильниками після оприлюднення результатів голосування озвучив плани у зовнішній політиці Овального кабінету за його президентства, заявивши, що США зацікавлені співпрацювати і «жити у мирі з іншими країнами».

ФОТО: інтернет

QHA