МОСКВА (QHA) -

Заступник прем'єр-міністра Росії Сергій Приходько потрапив разом з олігархом Олегом Дерипаскою в гучний секс-скандал. Матеріали розслідування опубліковані на сайті російського опозиціонера Олексія Навального.

Приходько та Дерипаску помітили на яхті Дерипаски у Норвегії разом з жінками з ескорт-сервісу.

Одна з дівчат з ескорту Настя Рибка на своїй сторінці у Instagram опублікувала відео, на якому разом з чиновниками подорожує на яхті.

Окрім цього, дівчина написала книгу про їхню спільну подорож, змінивши імена Приходька і Дерипаски. Приходько вона присвятила цілий розділ, в якому написала усю його біографію.

Настя Рибка відреагувала на розслідування команди Навального і подякувала самому опозиціонеру за рекламу своєї книги. Після цього, вона заявила, що має намір притягти їх до відповідальності за групове згвалтування. Відеозаяву вона опублікувала на своїй сторінці у Instagram. За словами дівчини, є два варіанти розвитку подальших подій, або олігарх Дерипаска одружується на ній, або вона подасть заяву до відповідних органів, щоб притягнути його та заступника Медведєва до відповідальності.

Поділитися
Оцініть статтю