КИЇВ (QHA) -

Матері в'язня Кремля Павла Гриба Марії Гриб 9 серпня дозволили зустрітися із сином. Про це заявив QHA батько політичного в'язня Ігор Гриб.

Він отримав повідомлення від своєї дружини, яка перебуває у Ростові-на-Дону, в якому вона розповіла, що адміністрація СІЗО пообіцяла посприяти передачі сину необхідних йому медикаментів.

Матері Гриба також вдалося передати Павлу декілька листів.

— Зустріч із сином відбулася українською мовою. Дружина змогла також зустрітися з адміністрацією СІЗО, де перебуває українець, щодо передачі медикаментів. Їй пообіцяли допомогти з цим питанням. Окрім цього, вона передала Ігорю листи, проте книгу Тараса Шевченка «Кобзар» не дозволили передати, — сказав він.

Нагадаємо, Павло Гриб зник безвісти 24 серпня 2017 року в Білорусі. Пізніше він розповів, що на автостанції у Гомелі його викрали невідомі люди в цивільному і передали іншим невідомим у лісі. Більше доби українця тримали в приміщенні без вікон, після чого відвезли у Смоленську область, де оформили арешт. Влада Білорусі не визнає своєї причетності до викрадення українця Павла Гриба. Його звинувачують у скоєнні теракту в одній зі шкіл РФ.

QHA раніше повідомляло, що в Росії завершилося попереднє розслідування у справі утримуваного в РФ 19-річного українського в'язня.

QHA