СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Самопроголошений глава окупованого Криму Сергій Аксенов створив «Раду кримських татар». Про це повідомляється на сайті так званого уряду Криму.

Згідно з указом незаконного голови Ради міністрів, «Рада кримських татар» створена, щоб нібито відновити політичне, соціальне і духовне відродження кримськотатарського народу.

Так званий глава Криму Аксенов призначив себе головою «Ради». Його заступниками призначені муфтій Криму Хаджи Еміралі Аблаєв і ректор Кримського інженерно-педагогічного університету Чингіз Якубов.

Усього в «Раду кримських татар» входить 12 осіб.

Завданнями «Ради» визначили нібито виявлення та аналіз проблем кримськотатарського народу в окупованому Криму і аналіз повноти реалізації заходів з відновлення «історичної справедливості, політичного, соціального і духовного відродження кримських татар».

Нагадаємо, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що російські окупанти, проводячи обшуки і затримання, продовжують політику видавлювання кримських татар з Криму. Він зазначив, що останнім часом незаконно затриманих кримських татар звинувачують в діях, які за законодавством окупаційної Росії позначаються як тероризм або екстремізм.

QHA