КИЇВ (QHA) -

Лідерами президентського рейтингу є Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко і Юрій Бойко. Про це йдеться у дослідженні Соціологічної групи "Рейтинг" під назвою "В очікуванні президентських виборів: настрої українців", опублікованому сьогодні, 26 червня.

— Лідером президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко, за яку готові проголосувати 16% тих, хто візьме участь у голосуванні і вже визначився з вибором. За Анатолія Гриценка готові віддати свої голоси 11,7%, Юрія Бойка — 10,5%, Володимира Зеленського — 9,3%, Святослава Вакарчука, Олега Ляшка, Петра Порошенка — по 8,6%, Вадима Рабиновича — 7,6% , Андрія Садового — 3,4%, Олега Тягнибока — 2,8%, Володимира Наливайченко — 2,0%, Романа Безсмертного — 1,4%, Сергія Таруту — 1,1%, Арсенія Яценюка  1,1%, — йдеться у дослідженні.

Дві третини опитаних вважають, що майбутні вибори президента України будуть нечесними. Лише 12% переконані у чесності їхнього проведення, ще 22% поки не можуть відповісти на це запитання.

Як раніше повідомляло QHA, українці найбільш критично оцінюють реформи у сфері боротьби з корупцією та медицини. Незадоволені боротьбою з хабарництвом майже 80% респондентів, медичною реформою — 75%.

QHA