БЕРЛІН (QHA) -

Глава німецьких лібералів Крістіан Лінднер намагається потрапити на перші шпальта газет, кажучи про тимчасове відкладання питання анексії Криму, головним же завданням зараз є досягнення перемир'я на Сході України.

Про це заявив глава МЗС Німеччини Зігмар Габріель в інтерв'ю виданню Kolner stadt-anzeiger.

— На мою думку, пана Лінднера турбують тільки заголовки газет. Нам не потрібні дебати по Криму. Нам потрібно думати про те, як досягти перемир'я на Сході України.

За його словами, перемир'я є необхідною умовою для ослаблення напруженості з Росією і, на думку міністра, Лінднер своїми заявами не робить жодного внеску в досягнення цієї мети.

Нагадаємо, напередодні глава Вільної демократичної партії Німеччини Крістіан Лінднер заявив, що конфлікт навколо анексії Криму треба «загерметизувати», щоб домогтися прогресу у вирішенні інших питань з РФ.

Як повідомляло QHA, за словами голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, Україна не може залишити питання звільнення Криму на «далеку перспективу», оскільки це загрожує знищенням країною-окупантом корінного народу Криму — кримських татар.

ФОТО: інтернет

QHA