КИЇВ (QHA) -

15 грудня, під час третьої міжнародної конференції "Повернення вкрадених активів корумпованої політичної еліти: арешт; конфіскація; управління" Єнін озвучив дану інформацію у присутності журналістів, інформує кореспондент QHA.

— На сьогодні ми можемо говорити, що недоторканних немає. На лаві підсудних найближчим часом з'являться керівники Нацбанку, Мінекономіки, "Нафтогазу", керівництво комерційних банків, а також державних агентств, сказав Єнін.

За його словами, зараз очікуються вердикти щодо першого заступника Миколаївської обладміністрації, колишнього міністра юстиції, заступника міністра охорони здоров'я і керівників прокуратури регіональних і місцевих ланок і багатьох інших.

Далі на черзі значна кількість як колишніх, так і нинішніх чиновників, зазначив заступник генпрокурора.

Єнін також розповів про спільну боротьбу ГПУ і СБУ з "бурштиновою мафією".

Спільно з СБУ ми почали активне викриття "бурштинової мафії", де причетні заступник регіональної прокуратури, представники СБУ. Спільно з НАБУ, буквально в останні тижні, затримали людину, яка намагалася дати мільйонні хабарі керівництву антикорупційних органів, які продовжують активне переслідування члена українського парламенту пана Онищенка, сказав Єнін.

Як раніше повідомляло QHA, Генеральний прокурор України Юрій Луценко має намір посилити боротьбу з корупціонерами. За його словами, за цей рік ГПУ передала до суду вже 614 справ проти корупціонерів і якщо факти незаконного збагачення будуть доведені  то винним особам світить тюремний термін до 15 років.

ФОТО: інтернет

QHA