КИЇВ (QHA) -

У своєму звіті спостерігачі Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) вже вдруге не вказали проведення незаконних виборів президента РФ в окупованому Криму, оскільки деякі міжнародні організації враховують інтереси РФ. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту QHA заявив народний депутат фракції «Самопоміч» Роман Семенуха.

— Сьогодні не тільки через російську пропаганду, але й політичну корупцію відбувається те, що низка міжнародних інституцій продовжує робити вигляд, мовляв, в Україні не існує конфлікту. Питання Криму взагалі закрите, — підкреслив Семенуха.

За його словами, подібне стало можливим через те, що час від часу депутати різних європейських парламентів відвідують анексований півострів.

— Подібне у нас викликає справедливе обурення. Але в цих країнах є люди, які не хочуть бачити реалій військового конфлікту на сході України і в Криму. Наша країна має відстоювати свої інтереси й кордони і робити все, щоб повернути Крим і Донбас, — додав він.

Раніше QHA повідомляло, що спостерігачі Бюро з демократичних ініціатив та прав людини ОБСЄ вдруге не вказали у своєму звіті проведення незаконних виборів РФ в окупованому Криму.

На думку міністра закордонних справ Павла Клімкіна, санкції ЄС проти організації «виборів» в Криму — це сигнал для колабораціоністів.

QHA