КИЇВ (QHA) -

 

Нові члени Центральної виборчої комісії (ЦВК) сьогодні, 5 жовтня, склали присягу в стінах Верховної Ради України.

Кожен з 14 новообраних членів Центрвиборчкому пообіцяв дотримуватися норм Конституції України і дотримуватися позапартійної позиції.

Присягу склали: Алла Басалаєва (за квотою "Відродження"); Наталія Бернацька, Ірина Єфремова і Леонтій Шипілов ("Народний Фронт"); Михайло Вербенський, Ольга Желтова, Олег Конопольський, Ольга Лотюк, Світлана Кустова і Віталій Плукар ("Блок Петра Порошенка); Андрій Євстігнєєв ("Батьківщина"), Євген Радченко, ("Самопоміч"); Тетяна Сліпачук, ("Воля народу") ; Тетяна Юзькова ("Радикальна партія Ляшка").

Новообрані члени Центрвиборчкому приєдналися до Катерини Махніцької (квота «Свободи») і Олега Діденка («УДАР»), які працюють у ЦВК з 2014 року.

Одне місце у ЦВК залишається вакантним. Представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко повідомила, що воно є квотою «Опоблоку».

 

QHA повідомляло, що 20 вересня Верховна Рада призначила 14 нових членів ЦВК. Голосування проводилося за кожного кандидата окремо.

Нагадаємо, у квітні 2018 року Комітет Верховної Ради з правової політики і правосуддя підтримав подання Президента України Петра Порошенка щодо призначення нових членів Центральної виборчої комісії. У списку було 14 кандидатів, які претендували на 13 місць.

QHA