ВАШИНГТОН (QHA) -

США ввели черговий пакет санкцій проти 19 фізичних осіб і 19 організацій у зв'язку з агресією Росії в Україні. Заява була розміщена вчора, 20 червня, на сайті відомства.

У списку санкцій опинилася приватна військова кампанія «Вагнер» та її голова Дмитро Уткін, фірма мільярдера Євгена Пригожина, дочірні структури «Транснафти», заступник глави Мінекономрозвитку Сергій Назаров, член Ради Федерації Олександр Бабаков, байк-центр «Нічні вовки».

Також до списку санкцій за підтримку дій і політики, які підривають територіальну цілісність і незалежність України, включені Вадим Булгаков, який є самопроголошеним головою Федеральної служби виконання покарань так званої Республіки Крим, Петро Ярош, який очолює Федеральну міграційну службу Росії у так званій Республіці Крим, Андрій Мельников — «міністр економічного розвитку Республіки Крим».

Крім того, в розширення списку санкцій США зазначені «Кримська перша страхова компанія» (КПсК), яка з 2016 року виступає гарантом будівництва мосту через Керченську протоку.

Американські санкції поширяться також на російські банки, відділення яких працюють в окупованому Криму, зокрема Індустріальний ощадний банк, Чорноморський банк розвитку та реконструкції, Рубльов, Північний кредит, Ярославич, Центр міжнародних розрахунків.

Раніше Європейський Союз продовжив санкції стосовно анексованого Росією Криму та Севастополя ще на рік — до 23 червня 2018 року.

Нагадаємо, Сенат Сполучених Штатів Америки схвалив законопроект про введення нового пакету санкцій проти Російської Федерації. Нові обмежувальні заходи були прийняті у відповідь на втручання Кремля в хід президентської виборчої кампанії в США минулого року, а також за анексію Криму і підтримку уряду Сирії.

ФОТО: інтернет

QHA