СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В анексовному Криму призначили нового "начальника МВС". Згідно з указом президента Володимира Путіна, на пост "міністра внутрішніх справ" призначили генерал-лейтенанта поліції з Алтайського краю РФ Олега Торубарова.

Відповідний указ президента РФ опубліковано на офіційному інтернет-порталі правової інформації.

— Призначити генерал-лейтенанта поліції Торубарова Олега Івановича Міністром внутрішніх справ у Республіці Крим, звільнивши його із займаної посади.

Відзначимо, Торубаров народився 30 жовтня 1958 року в місті Котовську Одеської області. Довго працював у Магаданській області в органах внутрішніх справ РФ, а з 2013 року керував Головним управління МВС Росії в Алтайському краї.

4 червня 2018 року президент Росії Володимир Путін підписав указ про звільнення з посади російського Міністра внутрішніх справ Криму Сергія Абісова. Обов'язки керівника МВС у Криму виконував заступник керівника управління, начальник поліції Павло Каранда.

QHA повідомляло, що президент Росії Володимир Путін звільнив двох кримських "міністрів". Він звільнив з посади Міністра внутрішніх справ в окупованому Криму генерал-майора поліції Сергія Абісова і «міністра» МНС Криму генерал-лейтенанта Сергія Шахова.

Абісова призначили виконуючим обов'язки голови ГУ МВС України в Криму 1 березня 2014 року і за місяць він перейшов на цю ж посаду, однак у російському МВС.

Джерело: Новини Криму

QHA