НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Востаннє президент США Барак Обама виступив на 71-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, засудивши Російську Федерацію, передає агентство АА.

Не сприймаючи в жодному вигляді радикалізм, расизм та етнічну дискримінацію, Барак Обама зазначив, що тотальна глобалізація принесла разом із собою деякі конфлікти і труднощі в сучасному світі.

— Суспільство сповнене невизначеності, тривоги і розбрату. Незважаючи на безпрецедентний прогрес, люди розчаровувалися у державних інститутах, владі ставало важче керувати, а національні конфлікти швидше випливали на поверхню

На думку американського лідера, курс загальносвітової інтеграції має бути відкоригований таким чином, щоб не порушити основи глобалізації. І в цьому плані США дотримуються політики невтручання у державні справи інших країн, в той час як всередині самих Штатів вибудовується приклад для наслідування. Москва, в свою чергу, дотримується іншої думки, вдаючись до застарілих методів і порушуючи міжнародне право.

 У нашому світі, що давно полишив епоху імперій, ми бачимо, як Росія намагається відновити свою славу насильницьким шляхом. Якщо Росія втручатиметься у справи сусідів, це може бути популярним вдома, може призвести до зростання націоналістичного запалу. Але за деякий час це призведе до послаблення ролі Росії і зробить її межі менш захищеними,  підсумував американський президент.

Нагадаємо, 14 вересня розпочала роботу 71-а сесія Генеральної Асамблеї ООН у штаб-квартирі всесвітньої організації в Нью-Йорку.

ФОТО: інтернет

QHA