КИЇВ (QHA) - -

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ не буде спостерігати за нелегітимними виборами до Держдуми в окупованому Криму. Про це повідомив голова місії Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Ян Петерсен, передають «Известия».
 

— Так як ОБСЄ працює, ґрунтуючись на консенсусі всіх країн-членів ОБСЄ, Крим не є частиною нашого спостереження, — зазначив Петерсен.


Крім того, він підкреслив, що про так звані вибори на півострові в доповіді ОБСЄ нічого не буде.
Нагадаємо, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров звернувся до кримчан з проханням бойкотувати вибори до Держдуми Росії 18 вересня 2016 року. Проведення незаконних виборів до парламенту Росії на території тимчасово окупованого Криму робить нелегітимними не тільки так званих «кримських депутатів», а й ставить під сумнів легітимність усієї Державної Думи Росії, вважає він.
Вибори до Держдуми РФ заплановані на 18 вересня за змішаною системою: 225 депутатів будуть обиратися за партійними списками, 225 — за одномандатними округами. Вперше голосування буде проходити і в анексованому Криму.
Міністерство закордонних справ України неодноразово заявляло, що вибори в анексованому Криму незаконні.
Прокуратура АР Крим у Києві пригрозила відкриттям кримінальних справ щодо осіб, причетних до організації виборів у Криму.
ФОТО: інтернет

QHA