МОСКВА (QHA) -

Окупаційна влада планує відкрити рух вантажних автомобілів Керченським мостом у жовтні 2018 року. Про це повідомив глава Мінтрансу РФ Максим Соколов.

— Вантажівки поїдуть Кримським мостом до кінця 2018 року, орієнтовно у жовтні, одразу після завершення високого літнього сезону, — заявив він.

Соколов зазначив, що міст в анексований Росією Крим планують здати в експлуатацію достроково, а саме — наприкінці травня.

QHA повідомляло, що замовник будівництва Керченського мосту ФКУ «Упрдор «Тамань» вимагає від Мінтрансу РФ виплатити штраф за неналежне виконання обов'язків за контрактом у розмірі 22,5 мільйона рублів. Окупанти можуть не встигнути вчасно закінчити роботи з організації безпеки на автодорозі Керченського мосту, а саме — до 30 квітня.

Раніше стала відома вартість утримання Керченського мосту.

Нагадаємо, деякі експерти вважають, що Керченський міст буде дуже швидко зруйнований.

Як заявив еколог Міжнародної благодійної організації «Екологія — право — людина» Олексій Василюк, затіяна російським президентом Володимиром Путіним ідея побудувати міст з РФ на анексований півострів — це «гроші на вітер».

Нагадаємо, міністр юстиції України Павло Петренко раніше заявив, що будь-яка компанія, яка причетна до будівництва Керченського мосту, потрапить під міжнародні санкції.

Джерело: РБК

QHA