СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

«Влада» окупованих Криму і Севастополя відновила перемовини щодо уточнення спірних ділянок адміністративного кордону між двома суб'єктами. Про це повідомляє «Новий Севастополь» з посиланням на так званого директора департаменту архітектури та містобудування уряду Севастополя Марину Ракову.

— Ми відновили перерваний у березні минулого року діалог з нашими сусідами. Ми підготували проектну схему кордону з позначенням п'яти відрізків, які потребують детальних розглядів і ухвалення рішень про коригування, — сказала вона.

За її словами, межа між суб'єктами формально проходить кордонами кадастрових округів.

— Предмет нашої розмови з Кримом — невеликий населений пункт, де живуть наші жителі з пропискою у Севастополі, але де-юре на території Криму. І в південній частині, де є перетин з лісовим фондом. У матеріалах лісовпорядкування одна історія, на кадастр поставлено по-іншому, — зазначила вона.

Найближча міжвідомча нарада має відбутися 4 – 5 квітня в окупованому Сімферополі.

Севастопольська окупаційна влада очікує, що робота із затвердження кордону завершиться у цьому році.

Нагадаємо, раніше самопроголошений глава окупованого Криму Сергій Аксенов заявив, що на півострові є низка «проблемних питань», серед яких рівень середньомісячної заробітної плати та питання тарифної політики.

QHA