СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Після анексії Криму тільки флот отримав понад 200 одиниць нових зразків озброєння і військової техніки.

Військова авіація Криму більш модернізована і оснащена у порівнянні з періодом до анексії. Наприклад, винищувальний авіаполк аеродрома «Бельбек» оснащений новими літаками СУ-27П, СУ-27УБ, СУ-30М2.

Аеродром «Кача» берегової охорони доповнений патрульними літаками БЕ-12, транспортними АН-26. «Бельбек» планується розширити для прийняття пасажирських літаків.

На аеродромі у Гвардійському розміщені змішані авіаполки, оснащені фронтовими бомбардувальниками Су-24М, на озброєнні є штурмовики СУ-25 СМ.

Гарнізон Гвардійського обладнаний військовою інфраструктурою, створені всі умови для проживання і несення бойового чергування.

Аеродром у селі Новофедорівка Сакського району переозброюється на нові багатофункціональні винищувачі СУ-300 СМ, там само вдосконалена і модернізована ВКС Росії знаменита «Нитка» — тренувальна смуга для корабельних літаків.

Джанкойський вертолітний аеродром укріплений і оснащений сучасними вертольотами КА-52, МІ-26, МІ-35 М.

Підрозділ розширено до рівня авіабригади. Дислоковані тут військовослужбовці активно будують житло.

Крім того, у Криму в рази збільшена присутність ВКС РФ у вигляді ракетно-зенітних комплексів «Бастіон», «Панцир», «Тріумф-С-400», «Іскандер», «Бал», «Скеля», частина з них мають ракетно-артилерійську функцію берегової охорони.

Вся ця смертоносна зброя демонструвалася на виставках 23 лютого у Сімферополі і Севастополі.

Аеродром «Чауда» у Феодосії поповнений і оснащений різними комплексами ППО, які також розміщені поблизу Євпаторії. У зв'язку з цим до Криму завезені військові фахівці різного рівня.

Так, наприклад, модернізований гарнізон у с. Перевальне під Сімферополем, куди завезено нові моделі танків, а кількість особового складу — понад півтори тисячі осіб.

QHA