КИЇВ (QHA) -

Окупаційна влада Криму нагородила деяких іноземних «делегатів» так званими «республіканськими нагородами» після «IV Ялтинського міжнародного економічного форуму». Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук у своєму Facebook.

— Окупаційна адміністрація Криму в особі С. Аксенова і Г. Мурадова нагородили «республіканськими нагородами» деяких іноземних «делегатів» за вагомий внесок у т.зв. легалізацію російської окупації українських територій на міжнародній арені у рамках вищевказаної гібридної асоціації «Друзів Криму», — написав він.

Так, нагородили таких «делегатів»: Жан-П'єр Том (Франція), Андреас Маурер (Німеччина), Олександр Гегальчий (Чехія), Константінос Ісіхос (Греція), Далбір Сінгха (Індія), Стефано Вальдегамбері (Італія), Ге Чжілі (Китай), Ян Чарногурський (Словаччина), Іван Маразов (Болгарія), Павлос Христу (Греція), Абдельазіз Мессауді (Туніс).

Зокрема, у рамках «форуму» окупанти провели засідання так званої «міжнародної асоціації «Друзі Криму», на якому ухвалили декларацію.

— На думку організаторів, цей «стратегічний документ» має й надалі забезпечити «сталий соціально-економічний розвиток півострова, скасування міжнародних санкцій, відновлення конструктивного діалогу між країнами і народами, а також стати передумовою для ухвалення Генеральною Асамблеєю ООН спеціальної резолюції про зміцнення регіонального і міжнародного співробітництва», — додав Тимчук.

Нагадаємо, раніше Дмитро Тимчук заявив, що спецслужби РФ готують в анексованому Криму терористичні акти з масовими жертвами. На його думку, Кремль розглядає варіант ескалації російсько-української війни із захопленням частини південно-східної території Херсонської області та введення більш жорсткого поліцейського режиму в Криму.

QHA