СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний російським окупантам Верховний суд Криму відхилив скаргу на продовження запобіжного заходу у вигляді тримання в СІЗО на один місяць кримськотатарському активісту Ісмаілу Рамазанову.

Клопотання подав адвокат Рамазанова Олексій Ладін. Як відомо, кримському татарину шиють справу щодо пропаганди екстремізму.

Заарештований залишиться у слідчому ізоляторі до 16 липня. Ладін просив "суд" клопотати про альтернативний запобіжний захід підсудному, не пов'язаний з позбавленням волі.

За увесь час тримання Рамазанова у СІЗО з ним не провели жодної слідчої дії, розповів адвокат.

Нагадаємо, 31 травня окупанти в Криму залишили вердикт «суду першої інстанції» у справі Ісмаіла Рамазанова без змін. Адвокат заявляв про незаконність утримання Ісмаіла Рамазанова у СІЗО і вимагав випустити його під домашній арешт.

Нагадаємо, Ісмаіл Рамазанов був затриманий 23 січня, після проведеного в його будинку обшуку. Окупанти звинуватили його у розповсюдженні в інтернеті відомостей, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу і міжрелігійну ненависть. Силовики стверджують, що Рамазанов спілкувався у забороненому в Росії інтернет-радіо Zello.

Джерело: Крим Реалії

QHA