СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Кандидатку в президенти Франції, лідера «Національного фронту» Марін Ле Пен незаконна влада Криму запросила на півострів. Про це повідомив «віце-прем'єр» окупованого Криму Георгій Мурадов.

За його словами, у Криму будуть дуже раді візиту настільки високої гості, а також усіх, хто позитивно відгукується про окупацію українського півострова Росією.

— Ми у Криму раді всім, тим більше тим політикам, які посідають позитивну позицію щодо нашої республіки, зазначив чиновник.

Крім цього Мурадов запевнив, що вже незабаром у світовій політиці переважатиме саме та точка зору, яку висловлює кандидатка у президенти Франції, тобто визнання анексії Криму.

Як повідомляло QHA, в інтерв'ю російському виданню 16 січня кандидатка у президенти Франції від ультраправого об'єднання «Національний фронт» Марін Ле Пен заявила, що визнає Крим частиною РФ і вважає проведений там псевдореферендум легітимним. Вона говорила про «історичну приналежність півострова» Росії, стверджуючи, що «приналежність Криму до України була лише адміністративним питанням радянських часів».

Депутат Верховної Ради України Ірина Фриз у відповідь висловила думку, що прокремлівська риторика кандидатки у президенти Франції Марін Ле Пен в результаті може призвести до того, що Росія почне підтримувати місцевий сепаратизм і створить у Франції терористичну квазіреспубліку на кшталт донбаських «ДЛНР».

ФОТО: інтернет

QHA