СІМФЕРОПОЛЬ/АКЪМЕСДЖИТ (QHA) -

Бюджет окупованого Росією Криму зазнає великих втрат через зволікання, пов'язані з незаконним привласненням кримського майна федеральними органами влади Росії. Такі затримки, на думку місцевих колаборантів, є неприйнятними. Про це заявив так званий «голова» Криму Сергій Аксьонов у ході робочої зустрічі з «міністром майнових і земельних відносин Криму» Анною Анюхіною.

- Ситуація неприйнятна, ми дійсно втрачаємо великі гроші як податки, що повинні були надійти до казни республіки, - поскаржився «голова» Криму.

Сергій Аксьонов розпорядився надіслати на ім'я віце-прем'єра уряду РФ Дмитра Козака лист зі скаргами кримських чиновників на «динаміку оформлення, постановки на облік і реєстрації будівель і споруд, які передані у федеральну власність».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, Сергій Аксьонов поінформував, що 2016 року окупаційна влада Криму виручила від продажу шести незаконно привласнених окупантами об'єктів, що належать українському олігарху Ігорю Коломойському, майже 1,5 млрд рублів (252,1 млн доларів).

ФОТО: інтернет

QHA