ОДЕСА (QHA) -

12 травня в ході робочого візиту до одеського регіону міністр інфраструктури України Володимир Омелян відвідав Одеську область і будівництво нового мосту біля Паланки на трасі Одеса — Рені.

Протягом багатьох років тут взагалі нічого не робилося. Міст був у аварійному стані 5 років. До того він був просто в поганому стані. Лише цього року, як обіцяли, ми профінансували програму відновлення українських мостів і в поточному році запускаємо її по всій Україні. Буде відремонтовано близько 80 мостів. Але це невеликий відсоток від необхідного. Все залежить від фінансування,  сказав Володимир Омелян.

Зараз міст перебуває в розібраному стані, і потрапити з облцентру до південних районів Одеської області можна тільки через смт. Затока по дорозі Одеса-Білгород-Дністровський-Монаші. Частина траси М-15/Е87 Одеса-Рені на мосту через річку Паланка буде закрита до 1 червня 2017 року, а об'їзна дорога навколо неї буде відкрита, як і анонсувалося, 15 травня.

Вперше за багато років уряд спільно з обласною владою направить на ремонт доріг 1 мільярд 800 мільйонів гривень, використавши всі джерела фінансування. Нарешті завершимо довгобуди, перш за все автодорогу Одеса-Рені. Вважаємо справою честі закінчити роботи на цій трасі до кінця поточного року, —  заявив Омелян.

Зараз закінчується будівництво дороги Спаське-Вилкове протяжністю 44 кілометри, триває будівництво дороги Одеса-Рені. Наразі також закінчується проведення тендерних процедур щодо 18 дільниць, про проведення тендерів ще з трьох ділянок оголосять найближчим часом.

Нагадаємо, що служба автомобільних доріг в Одеській області замовила 14 листопада 2016 року ТОВ "Мостобудівельний загін №112" капітальний ремонт мосту на автодорозі державного значення М-15 Одеса-Рені (на Бухарест) за 67,96 млн гривень.

QHA