КИЇВ (QHA) -

Міністр інфраструктури Володимир Омелян сподівається, що команда «Укрзалізниці» на чолі з головою компанії Войцехом Балчуном буде змінена в серпні, після заслуховування урядом звіту правління та наглядової ради УЗ, повідомляє «Економічна правда».

На спільному з главою «Укрпошти» Ігорем Смілянським брифінгу Омелян заявив, що його позиція щодо роботи голови «Укрзалізниці» Войцеха Балчуна не змінилася, а «пауза вже непристойно затягнулася».

— Я сподіваюся, у серпні нарешті буде заслухано звіт. І на цьому треба поставити крапку. Команда вимагає повної заміни, — вважає міністр.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Омелян виступає проти продовження контракту з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» Балчуном. Нинішній його контракт закінчився 5 червня 2017 року.

В УЗ, між тим, переконані, що «перебування Войцеха Балчуна на посаді голови правління ПАТ «Укрзалізниця» можна вважати формально продовженим до 5 червня 2019 року.

Володимир Омелян також спростував повідомлення деяких ЗМІ про те, що восени він сам піде у відставку через конфлікти з главою «Укрзалізниці» і скандалом, пов'язаним зі зривом переговорів із Ryanair.

— Якби у нас були незворотні реформи, темпи яких вражали б весь світ, я б з радістю пішов займатися улюбленою справою — читати книги. Але оскільки цього поки не спостерігається, то я ще попрацюю, — заявив міністр.

Як повідомляло QHA, міністр інфраструктури пообіцяв, що нові домовленості з Ryanair будуть укладені з урахуванням інтересів України.

ФОТО: інтернет

QHA