КИЇВ (QHA) -

Фракція «Опозиційний блок» у Верховній Раді не буде підтримувати законопроекти про Вищий Антикорупційний суд. Про це на погоджувальній раді повідомив керівник фракції Юрій Бойко.

— Антикорупційний суд ми не голосуємо. Ми вважаємо, що судова система повинна бути реформована вся.

Бойко зазначив, що всі суди мають викликати довіру у громадян.

— А якщо брати окремо антикорупційний суд, потім ще суд для «домушників», для кишенькових злодіїв, для військових, пенсіонерів — і кожен суд буде розглядати якусь окрему гілку — це суперечить всій логіці реформування судової системи.

QHA повідомляло, що президент України Петро Порошенко передав до Верховної Ради України проект закону про Антикорупційний суд. Порошенко позначив проект як невідкладний.

Раніше президент пообіцяв директору-розпоряднику Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард найближчим часом внести до Верховної Ради законопроект про Антикорупційний суд. Сама Лагард зазначила, що підтримує план Порошенко представити законопроект найближчим часом, згідно рекомендацій Венеціанської комісії та договорами в рамках програми МВФ.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки очікують нових кроків у створенні Антикорупційного суду в Україні. У посольстві США відзначили, що суд повинен бути створений відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії.

QHA