КИЇВ (QHA) -

Партія «Опозиційний блок», утворена із залишків проросійської «Партії регіонів» збіглого президента Віктора Януковича, заявляє про початок в усіх регіонах країни мирного протестного руху.

— Наші регіональні організації ініціюють мітинги, пікети у лавах усіх рівнів. Терпіння людей лопнуло і ми сподіваємося, що у влади зіграє елементарний інстинкт самозбереження, — сказав народний депутат Олександр Вілкул, виступаючи з трибуни Верховної Ради України в Києві.

Представники опозиційної партії наполягають на скасуванні підвищення цін на комунальні тарифи, обмеження їх сукупного розміру не більше 10% від доходів однієї сім'ї, а також на встановлення розміру мінімальної заробітної плати на рівні 4,5 тис. грн., а мінімальних пенсій — 2,5 тис. грн.

Колишні «регіонали» згадали і про збанкрутілих вкладників, які сьогодні знову вийшли до будівлі Національного банку України з вимогами виплатити їх вклади.

— Довівши до банкрутства 82 банки, влада обікрала 4 млн осіб. Ми вимагаємо прийняття законопроекту, який забезпечить виплати цим вкладникам. Не допустити продажу сільськогосподарських земель, — сказав Олександр Вілкул.

Нагадаємо, у вівторок вранці, 15 листопада в урядовому кварталі Києва правоохоронці посилили заходи безпеки у зв'язку з масовими мітингами, які готуються. Встановивши рамки з металошукачами, вони зобов'язали перехожих у районі Національного банку України проходити через них.

СБУ заявляла, що російські спецслужби напередодні третьої річниці початку Євромайдану будуть дестабілізувати ситуацію в Україні. Одним із способів розхитування вони назвали масові протести і заворушення. Варто звернути увагу, що мінімум 10 політичних сил та громадських організацій попередили столичну владу, що виведуть людей на акції протестів.

ФОТО: інтернет

QHA