БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Рада міністрів Європейського союзу назвала імена п'ятьох кримчан, причетних до організації незаконних виборів президента Росії в окупованому Криму і Севастополі, проти яких введені санкції.

Згідно з повідомленням на сайті європейського відомства, ними є: Інна Гузєєва — "заступник голови Виборчої комісії Криму", Наталя Безрученко — "секретар виборчої комісії Криму", Олександр Пєтухов — "голова Севастопольської виборчої комісії", Мирослав Погорєлов — "заступник голови Севастопольської виборчої комісії", Анастасія Капранова — "секретар Севастопольської виборчої комісії".

— Зазначені особи брали участь в організації президентських виборів у Росії 18 березня 2018 року в незаконно анексованому Криму і Севастополі, і тим самим активно підтримували і політику, яка підриває територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України, — йдеться у повідомленні.

Раніше QHA повідомляло, що президент України Петро Порошенко привітав рішення Ради міністрів ЄС щодо введення санкцій проти п'яти осіб, відповідальних за незаконне проведення виборів президента РФ у тимчасово окупованому Криму і Севастополі.

Глава держави зазначив, що тема деокупації Криму є однією з пріоритетних у Євросоюзі.

QHA