КИЇВ (QHA) -

Стосовно затриманого перекладача Кабміну Станіслава Єжова розпочали слідчі дії. Як повідомили в СБУ, йдеться про підготовку повідомлення про підозру.

— Зараз проводяться процесуальні дії в рамках 276 і 2077 статей КПК. Згідно із кодексом, мова йде про підготовку повідомлення про підозру, сказали у відомстві.

Згідно із законом, суд має обрати Єжову запобіжний захід за 72 години з моменту затримання, тобто, до вечора суботи. Провадження ж відкрито за ч. 1 статті 111 Кримінального кодексу державна зрада.

Процесуальне керівництво здійснює військова прокуратура. Жодної іншої інформації слідчі поки що не дозволяють оприлюднювати.

Тим часом, ЗМІ опублікували фото Станіслава Єжова.

Нагадаємо, вчора співробітники контррозвідки СБУ викрили чиновника секретаріату Кабміну у діяльності в інтересах спецслужб Росії.

— Правоохоронці встановили, що чиновник був завербований російськими спецслужбами під час тривалого закордонного відрядження. Оперативники СБУ задокументували, що чиновник за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльність урядових структур. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв'язку, йдеться у повідомленні.

QHA