ЛОНДОН (QHA) -

Великобританія наразі не вводитиме санкційні обмеження проти Росії. Про це повідомила прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей на зустрічі Ради національної безпеки, присвяченій отруєнню екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

Прем'єр-міністр зазначила, що Великобританія продовжує активно вживати нові заходи у справі про отруєння.

Зустріч Ради нацбезпеки відбулася після того, як російським дипломатам наказано було залишити Великобританію.

QHA повідомляло, що 20 березня російські дипломати вилетіли рейсом з Лондона до Москви, залишивши Великобританію згідно з рішенням британського уряду в зв'язку з отруєнням Сергія Скрипаля.

Польща на знак солідарності з Великобританією може вислати з країни російських дипломатів. 18 березня польський прем'єр Матеуш Моравецький обговорив цю проблему з британським прем'єром Терезою Мей. Це ж питання було в центрі уваги під час візиту канцлера Німеччини Ангели Меркель до Варшави 19 березня.

Раніше Великобританія заявила, що призупиняє усі контакти з Росією через можливу причетність Кремля до отруєння Скрипаля.

5 березня Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в одному з ресторанів торгового центру в британському місті Солсбері.

Джерело: Associated Press

QHA