ВЕЛЛІНГТОН (QHA) -

Нова Зеландія може заборонити в'їзд до країни деяким громадянам Росії у відповідь на отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки у Великобританії. Про це повідомила прем'єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн.

Вона зазначила, що зараз розглядається питання про заборону в'їзду росіянам.

— Тепер я попросила Міністерство закордонних справ і торгівлі проаналізувати, чи є люди, яким варто відмовити у візах для в'їзду в Нову Зеландію, — додала Ардерн.

Нагадаємо, Джасінда Ардерн заявила, що уряд країни не планує висилати російських дипломатів, оскільки інші країни вислали тих дипломатів, які були ідентифіковані як співробітники розвідки. Ардерн додала, що у Новій Зеландії таких немає.

У свою чергу, російських дипломатів вислали такі країни, як Великобританія, Естонія, Латвія, Хорватія, Швеція, Румунія, Фінляндія, Нідерланди, Данія, Італія, Іспанія, Чехія, Литва, Франція, Польща, Німеччина, Канада, США, Україна, Австралія і Республіка Македонія.

5 березня Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в британському місті Солсбері.

Джерело: Reuters

QHA