ЛОНДОН (QHA) -

20 березня російські дипломати вилетіли рейсом з Лондона до Москви, залишивши Великобританію згідно з потсановою британського уряду в зв'язку із отруєнням російського екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

Сьогодні Рада нацбезпеки Великобританії планує обговорити можливі нові заходи проти Росії.

Солідарність з Великобританією висловили партнери ЄС і НАТО, які засудили напад із застосуванням нервово-паралітичної речовини, розробленої російськими військовими.

QHA повідомляло, що Польща на знак солідарності з Великобританією може вислати з країни російських дипломатів. Польща розглядає можливість введення санкцій проти Росії через отруєння Скрипаля та його доньки на території Великобританії.

18 березня польський прем'єр Матеуш Моравецький обговорив цю проблему з британським прем'єром Терезою Мей. Це ж питання було в центрі уваги під час візиту канцлера Німеччини Ангели Меркель до Варшави 19 березня.

Нагадаємо, Великобританія припиняє усі контакти з Росією через можливу причетність Кремля до отруєння Скрипаля.

5 березня Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в одному з ресторанів торгового центру в британському місті Солсбері.

Джерело: Радіо Свобода

QHA