ВАШИНГТОН (QHA) -

До Конгресу США внесли законопроект про санкції проти Росії за отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Солсбері (Великобританія). Авторами документу виступили представник Республіканської партії Майк Тернер і його колега-демократ Хоакіна Кастро. Про це повідомили в прес-службі Хоакіна Кастро.

— Російський уряд санкціонував напад на Сергія та Юлію Скрипаль і поліцейського Ніка Бейлі минулого місяця на території Великобританії, порушив міжнародне право, що свідчить про зростання агресії Путіна та ігнорування міжнародних стандартів поведінки, — йдеться у повідомленні.

У законопроекті пропонується ввести санкції щодо осіб, причетних до замаху на Скрипаля, і на російські фінансові інституції.

— Ми маємо направити чітке двопартійне повідомлення про те, що Сполучені Штати стоять разом з нашими союзниками і не будуть терпіти такі незаконні дії, — відзначають конгресмени.

Нагадаємо, за даними британської розвідки, нервово-паралітичну речовину «Новачок», якою отруїли Скрипаля та його доньку, виготовили на російській дослідницькій базі Шихани у Саратовській області.

29 березня Юлія Скрипаль вийшла з критичного стану. За деякими даними, отруєння Юлії Скрипаль було не таким сильним, як у батька, вона навіть приходила до тями після інциденту.

Лікарі повідомляють, що Сергій Скрипаль залишається у критичному стані.

QHA