ЛОНДОН (QHA) -

Прокуратура Великобританії оприлюднила імена підозрюваних в отруєнні екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки Юлії у Солсбері. Імена опубліковані на сайті прокуратури.

Так, підозрюваними виявилися двоє громадян РФ — Олександр Петров і Руслан Боширов.

Обом чоловікам висунули звинувачення за чотирма пунктами: змова зі спробою вбивства, замах на вбивство, використання і зберігання забороненої речовини «Новачок» і заподіяння тяжких тілесних ушкоджень.

При цьому, прокуратура Великобританії не планує запитувати екстрадицію росіян, оскільки, згідно з Конституцією РФ, видача громадян заборонена. У зв'язку із цим, прокуратура випустила європейський ордер на арешт підозрюваних. Так, якщо вони відвідають одну з країн ЄС, їх заарештують і передадуть Великобританії.

QHA повідомляло, що поліція Великобританії витратила на розслідування отруєння Сергія Скрипаля і його доньки Юлії 7,5 мільйона фунтів стерлінгів (близько 10 мільйонів доларів). До розслідування залучили понад 104 співробітників поліції і 40 співробітників інших структур країни.

Нагадаємо, 5 березня Сергія Скрипаля і його доньку Юлію госпіталізували у критичному стані після отруєння в британському місті Солсбері.

За даними британської розвідки, нервово-паралітичну речовину «Новачок», якою отруїли Скрипаля і його доньку, виготовили на російській дослідницькій базі Шихани в Саратовській області.

QHA