ЛОНДОН (QHA) -

Уряд Великобританії планує подати запит до Росії на екстрадицію двох підозрюваних в отруєнні екс-шпигуна Сергія Скрипаля у Солсбері.

Лондон хоче піти на такий крок після розслідування, яке розглянуло дії двох громадян Росії від їхнього прибуття у Великобританію до від'їзду.

При цьому, Росія може відмовити Великобританії в екстрадиції росіян і цей запит загострить дипломатичний скандал між країнами.

QHA повідомляло, що поліція Великобританії витратила на розслідування отруєння Сергія Скрипаля і його доньки Юлії у Солсбері 7,5 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 10 мільйонів доларів). До розслідування залучили понад 104 співробітників поліції і 40 співробітників інших структур Великобританії.

Нагадаємо, 5 березня Скрипаль і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння у британському місті Солсбері.

За даними британської розвідки, нервово-паралітичну речовину «Новачок», якою отруїли Скрипаля і його доньку, виготовили на російській дослідницькій базі Шихани у Саратовській області.

Джерело: The Guardian

QHA