МОСКВА (QHA) -

У Кремлі пообіцяли розглянути звернення матері режисера Олега Сенцова про помилування, коли воно надійде в адміністрацію президента. Про це повідомив прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

За словами Пєскова, помилування за клопотанням матері в російському законодавстві не прописане.

Він сказав, що лист Людмили Сенцової не залишиться без уваги російського керівництва.

— Звичайно, воно буде розглянуто, але термінів я не можу назвати. Такі випадки (помилування за клопотанням матері) у законі не прописані, там конкретно вказано, що має статися, щоб була ініційована процедура помилування, — сказав він.

За словами Пєскова, про клопотання Людмили Сенцової на адресу російського лідера Володимира Путіна у Кремлі дізналися зі ЗМІ і не можуть ставитися до цього як до офіційного обігу.

Як повідомили QHA українські правозахисники, російський президент може піти на звільнення Олега Сенцова лише у випадку міжнародного тиску.

Нагадаємо, мати Олега Сенцова звернулася до президента Росії Володимира Путіна з проханням про помилування політв'язня. Людмила Сенцова написала звернення до Путіна ще 22 червня, передали його 26 червня. За словами сестри українського політв'язня Наталії Каплан, наразі немає ніякої реакції з боку Росії на лист.

QHA