МОСКВА (QHA) -

Вихід України з Договору про дружбу, співробітництво і партнерство з РФ не зіпсує відносини Києва і Москви, які й без того у кризовому стані, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

За його словами, у контексті нинішньої кризи "було б нерозумно робити кроки, які завдадуть додаткової шкоди інтересам обох сторін".

Представник Кремля зазначив, що Москва нібито "ніколи не виступала за погіршення відносин" з Києвом.

— Двосторонні відносини знаходяться в ситуації, яку, напевно, дуже важко чимось зіпсувати — у глибокій кризі — і поки немає ніяких факторів, які б свідчили про наявність перспектив у нинішній ситуації до їхньої нормалізації. Навіть у контексті нинішньої кризи було б «нерозумно» робити кроки, які завдадуть додаткової шкоди інтересам обох сторін.

Раніше глава МЗС України Павло Клімкін повідомив, що Україна до кінця вересня сповістить РФ про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство. За його словами, президент України Петро Порошенко доручив повідомити РФ про розрив цього договору до 30 вересня.

Відзначимо, глава української держави доручив Міністерству закордонних справ України готуватися до розриву Договору про дружбу, співробітництво і партнерство з РФ.

Джерело: РБК

QHA