КИЇВ (QHA) -

Парламентська асамблея Організації з безпеки і співпраці у Європі (ПА ОБСЄ) визнає окуповані Крим і Донбас невід'ємною частиною України. Про це сьогодні, 14 травня, на брифінгу заявив спеціальний представник ПА ОБСЄ з питань Східної Європи Кент Харштедт.

— Кожного разу, коли ми згадуємо Україну, ми говоримо про те, що Крим і територія Донбасу є її невід'ємною частиною. І коли ми говоримо про вибори на території Російської Федерації, то вони не мають ніякого відношення до території Криму, — сказав чиновник.

При цьому президент ПА ОБСЄ Георгій Церетелі у свою чергу також підтвердив, що організація ніколи не визнає анексію і окупацію частини території нашої країни.

— Підтримка територіальної цілісності й суверенітету України наразі є одним з ключових пріоритетів для Парламентської асамблеї, — зазначив він.

Раніше повідомлялося, що перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко закликала парламент затвердити звернення до ОБСЄ у зв'язку із незаконним проведенням виборів президента РФ в окупованому Криму. Геращенко підкреслила, що спостерігачі Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ вдруге не вказали у своєму звіті факт проведення незаконних виборів президента РФ в окупованому Криму.

Джерело: УНІАН

QHA