КИЇВ (QHA) -

Парасюк пообіцяв знайти свого опонента і відправити добровольцем на Донбас, щоб той подивився, на що перетворили Схід України  прихильники "Опоблоку", повідомляє кореспондент QHA.

— Шкода, що СБУ і прокуратура не займаються ним. Дозволити цій наволочі псувати Київ ми не можемо. Тут загинули герої Небесної сотні. Ми будемо ставити блокпости біля Києва, Житомира, Вінниці, щоб не пустити його, сказав Парасюк журналістам в кулуарах Верховної Ради у п'ятницю 23 вересня.

Останньою краплею, що переповнила чашу терпіння Парасюка, за його словами, стало образливе "недорозвинений імбіцил", сказане Вілкулом кілька разів у прямому ефірі "112 каналу".

Також Володимир Парасюк заявив, що у спарингу один на один з Вілкулом він показав би гідний результат.

— Але з його чотирма міцними хлопцями не впорався б навіть Чак Норріс, так нардеп пояснив свою "стриману" реакцію у вечірній битві з Вілкулом.

Нагадаємо, ввечері 22 вересня поліція відкрила кримінальне провадження через бійку за участю позафракційного депутата Верховної Ради Володимира Парасюка і депутата з фракції "Опозиційний блок" Олександра Вілкула в офісі телеканалу "112". Повідомляється, що Вілкул не вимагатиме компенсації за пошкоджений Парасюком джип.

Народний депутат Єгор Соболєв встав на бік Парасюка, наголосивши у бесіді з журналістами, що той активно голосує за прийняття антикорупційних законів.

— Я не можу судити його за те, що він зривається. Іноді нам всім не вистачає правових методів, щоб довести справу до кінця, зазначив він.

QHA