ЄРЕВАН (QHA) -

Партія влади Вірменії піде в опозицію у разі обрання лідера протестного руху Нікола Пашиняна прем'єр-міністром країни, заявив глава фракції Республіканської партії Ваграм Багдасарян.

За його словами, партія не буде створювати перешкод для інтересів і безпеки країни.

— На відміну від наших опонентів, ми готові бачити позитивне і критикувати негатив, закликаючи до діалогу для вирішення проблем, — зазначив Багдасарян.

У партії підтвердили, що допоможуть обрати прем'єром країни Пашиняна. Багдасарян зазначив, що його фракція віддасть свої голоси за те, щоб у Вірменії 8 травня був новий глава уряду.

QHA повідомляло, що вранці, 2 травня, учасники акцій протестів у Єревані заблокували основні дороги і під'їзд до аеропорту «Звартноц». Окрім траси в аеропорт, перекритими також були центр міста і дороги, які пов'язують його з околицями.

Раніше, від ранку 25 квітня, у Єревані відбулися акції протесту проти чинної влади. Нікол Пашинян закликав активістів не залишати барикади.

Причиною акцій протесту послужило обрання на спеціальному засіданні парламенту екс-президента Вірменії Сержа Саргсяна прем'єр-міністром країни. За кандидатуру політика проголосувало 77 депутатів Національних зборів, проти — 17. Вірменія, таким чином, перейшла до парламентської форми правління після затверджених конституційних змін.

QHA