КИЇВ (QHA) -

Звернення до світу на захист Меджлісу кримськотатарського народу є прямим обов'язком Верховної Ради України. Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій на ранковому засіданні парламенту, передає кореспондент QHA.

— Сьогодні кримськотатарський народ піддається гонінням і переслідуванням, як це робили комуністи і нацисти. Обов'язок Верховної Ради України — сказати своє слово і звернутися до міжнародних організацій, особливо до таких, які виступають за послаблення санкцій проти Росії. У XXI столітті відбувається злочин проти цілого народу. Весь цивілізований світ повинен стати пліч-о-пліч з кримськотатарським народом. Наша позиція повинна бути загальною і рішучою, — сказав він.

Як повідомляло раніше QHA, народні депутати 248 голосами прийняли проект постанови «Про Звернення Верховної Ради України до міжнародних організацій і парламентів іноземних держав про засудження і невизнання заборони Російською Федерацією Меджлісу кримськотатарського народу і про захист корінного народу Криму міжнародним співтовариством» (№ 5215 від 03.10.2016).

QHA